Trečiadienį keliuose užregistruoti 55 eismo įvykiai

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, birželio 26 d. (trečiadienį) policija šalies keliuose užregistravo 55 eismo įvykius, 4 įvykių metu buvo sužeisti 4 žmonės, 1 įvykyje sužeistas nepilnametis, 15-metis dviratininkas.

Neblaivūs vairuotojai sukėlė 3 eismo įvykius, šiuose įvykiuose žmonės sužeisti nebuvo.

9.38 val., Plungės r., Juodeikių k., automobilį „VW LT 35“ vairavęs 21 m. vaikinas, neatsižvelgė į važiavimo aplinkybes, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į priekyje važiavusio traktoriaus „MTZ Belarus“ tempiamą padargą.

Lengvojo automobilio vairuotojas buvo nežymiai sužeistas.

10.00 val., Kaune, Vytauto pr., troleibusui stabdant, jame nukrito ir susižalojo 81 m. keleivis, kuris buvo pristatytas į ligoninę.

10.00 val., Biržų r., Nausėdžių k., 60-metė vairuotoja žvyrkelyje nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio „Toyota 4 Runner“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Sužeista moteris paguldyta į ligoninę.

11.56 val. Kaune, Parodos g., 31 m. vyro vairuojamas automobilis „Toyota Avensis“, sukdamas į dešinę, į šalia kelio esančią teritoriją, nepraleido šaligatviu važiavusio dviračio ir jį kliudė.

Įvykio metu buvo sužeistas ir į ligoninę dėl sužalojimų pristatytas dviratį vairavęs 15-metis.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo dalyvių savitarpio pagarbos ir atsargumo visų eismo dalyvių atžvilgiu.

Atminkite, kad galime keisti savo vairuojamas transporto priemones, dalyvauti eisme pėsčiomis, dviračiais, paspirtukais, vairuoti automobilius, tačiau atsargumas ir besąlygiškas Kelių eismo taisyklių laikymasis yra mūsų kiekvienos dienos saugumo keliuose garantas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus