Trečiadienio eismo įvykiuose sužeisti du vaikai

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 25 d., trečiadienį, šalies keliuose įvyko 7 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 7 žmonės. Sužeisti du nepilnamečiai, 9 metų pėsčiasis ir 10 metų dviratininkas. Per parą policija užregistravo 50 techninių eismo įvykių, kuriuose žmonės nenukentėjo.

Neblaivūs vairuotojai sukėlė du eismo įvykius. Pareigūnai trečiadienį nustatė 16 neblaivių vairuotojų, 10 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės, taip pat išaiškinta 15 asmenų, vairavusių neturint tam teisės, nustatyta 20 neblaivių dviračių vairuotojų.

14.15 val., Kelmės r., magistraliniame kelyje Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, 20 m. mergina, vairuodama automobilį „Opel Vectra“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, apvažiuodama saugumo salelę nesuvaldė vairuojamo automobilio ir įvažiavusi į priešpriešinio eismo juostą atsitrenkė į priešpriešiais važiavusį automobilį „Nissan Quashqai“, kuris nuo smūgio atsitrenkė į kelio atitvarus. Susidūrimo metu įvyki sukėlusi jauna vairuotoja buvo sužeista ir gydoma ambulatoriškai.

16.57 val, Marijampolėje, Vytauto g., į automobilį „Nissan X-Trail“ atsitrenkė dviratis, kurį vairavo 10 m. berniukas. Įvykio metu dviratininkas susižalojo ir buvo pristatytas į ligoninę.

17.10 val., Šiauliuose, Aukštojoje g., 27 m. vyras, vairuodamas automobilį „Audi A6“, kliudė ne pėsčiųjų perėjoje į gatvę netikėtai įbėgusį 9 metų berniuką, kuris dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę.

17.11 val., Vilniaus r. Čekoniškių k., ties Adomo Mickevičius ir Prapuolų g. sankryža, 45 m. vyras, vairuodamas automobilį „Mazda Premacy“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą, kur susidūrė su priešpriešine kryptimi važiavusiu automobiliu „VW Polo“, kurį vairavo 51 m. vyras. Eismo įvykio metu buvo sužalota automobilyje „VW Polo“ važiavusi 69 m. keleivė, kuriai ligoninėje buvo nustatytas krūtinkaulio lūžimas.

22.20 val., Druskininkuose, M. K. Čiurlionio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, 47 m. vyras, pradedamas važiuoti, galiniu automobilio „Mitsubishi Outlander“ ratu kliudė į automobilį lipančią 57 m. moterį. Dėl patirtos traumos moteris paguldyta į ligoninę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia suaugusiųjų dėmesį, kad vaikų saugumas priklauso nuo suaugusiųjų rūpesčio. Prašome, dažniau priminkite vaikams saugaus elgesio keliuose ir Kelių eismo taisyklių reikalavimus. Padėkime vaikams užaugti saugiai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus