Trečiadienio eismo įvykiuose sužeisti šeši nepilnamečiai

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, trečiadienį, gegužės 23 d., šalies keliuose įvyko 15 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 18 žmonių.

Tarp sužeistųjų eismo įvykiuose – 6 nepilnamečiai, eismo įvykiuose nukentėjo 3 nepilnamečiai keleiviai, tarp kurių – 8-metis keturračio keleivis, 17-metė ir 11-metė automobilių keleivės, taip pat sužeista 17-metė pėsčioji, 15-metis dviratininkas ir 8 metų berniukas, vairavęs keturratį.

Per parą policija užregistravo 49 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo, per parą nustatyta 19 neblaivių vairuotojų, 11 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės, gavus neabejingų žmonių pranešimus, policija sulaikė devynis neblaivius vairuotojus. Taip pat išaiškinti 25 asmenys, kurie vairavo neturėdami tam teisės, nustatyti 176 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai, 37 neblaivūs dviračių vairuotojai.

Anksti ryte, 4.10 val., Vilniaus r., Lydos plente, magistralinio kelio Vilnius–Lyda 21 km., 35 m. vyras, vairuodamas automobilį „Volvo V70“, sutemose, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, šlapiame kelyje nesuvaldė vairuojamo automobilio ir kelio vingyje nuvažiavo nuo kelio į griovį. Eismo įvykio metu nukentėjo du keleiviai – 26 m. vaikinas dėl sužalojimų gydomas ambulatoriškai, ugniagesių gelbėtojų išvaduota 17-metė keleivė dėl daugybinių sužalojimų paguldyta į ligoninės reanimacijos skyrių. Automobilio vairuotojas eismo įvykio metu nenukentėjo.

Vidurdienį, 11.50 val., Jurbarko r., kelyje Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda, ties įvažiavimu į Smalininkus, automobilis „Renault Kangoo“, vairuojamas 36 m. vyro, dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio ir atstumo iki priekyje važiavusio automobilio, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „VW Golf“. Eismo įvykio metu buvo sužeista automobilį „VW Golf“ vairavusi 28 m. moteris.  Ant galinės sėdynės, vaikiškoje kėdutėje buvo vežamas10 mėnesių kūdikis, kuris eismo įvykio metu nenukentėjo.

12.50 val., Prienuose, Miško ir Eglių gatvių sankryžoje, 8 metų berniukas vairavo keturratį, kurio, važiuodamas keliu, nesuvaldė. Keturratis nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į šalikelėje stovėjusio namo tvorą. Eismo įvykio metu nukentėjo pats keturratį vairavęs mažametis ir kartu važiavęs jo bendraamžis. Sužeistieji 8-mečiai buvo pristatyti į Kauno klinikas.

Vakare, 19.10 val., gavus piliečių pranešimą, Klaipėdoje, Baltijos prospekte buvo sustabdytas vilkikas „DAF“ su puspriekabe, kurio vairuotojui, 37 metų Latvijos piliečiui, buvo nustatytas 2,41 prom. girtumas. Vilkikas buvo nugabentas į saugomą aikštelę, o jo vairuotojas, įtariamas nusikalstamos veikos padarymu, uždarytas į areštinę.

19.18 val., Šakių r., Slavikų kaime, laukuose apsivertė traktorius „MTZ-50“, jį vairavęs neblaivus 46 metų vyras susižalojo. Traktoriaus vairuotojui buvo nustatytas 2,71 prom. girtumas.

Vakare, 21.36 val., Šiaulių r., kelyje Šiauliai–Pakruojis–Pasvalys, 52 metų moteris, vairuodama automobilį „Porsche Cayenne“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Vairuotoja eismo įvykio metu buvo sužeista ir pristatyta į ligoninę.

Vėlai vakare, 22.38 val., Klaipėdos r., Kairių kaime, Smeltės pusiasalyje, 21 metų vaikinas, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldė vairuojamo automobilio „Renault Megane Scenic“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medžius. Įvykio metu buvo sužeistą 21 metų keleivė, mergina gydoma ambulatoriškai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia jaunų, nepatyrusių vairuotojų dėmesį – atminkite, vairavimas yra atsakingumo ir dėmesingumo reikalaujanti veikla, prašome, pasirinkite saugų važiavimo greitį, nesinaudokite mobiliojo ryšio priemonėmis, venkite su vairavimu nesusijusios veiklos. Paskutinį šio pavasario savaitgalį linkime pasitikti saugiai ir atsakingai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus