Tris žmones pražudžiusį įtariamąjį karį teismas leido suimti mėnesiui

Marijampolės teismas trečiadienį leido vienam mėnesiui suimti 28 metų karį, kuris įtariamas tragiškos avarijos kaltininku, nusinešusios trijų žmonių gyvybes.

Į teismą atvestas profesinės karo tarnybos vyresnysis eilinis šlubavo. Jo veide matėsi sužalojimai.

Teisme vyras nekomentavo, ar atsimena įvykį, tačiau pasakė, kad gailisi.

„Jis labai pergyvena, jis labai susijaudinęs ir gailisi. Jis atsiprašė teismo, kad sėdosi į transporto priemonę išgėręs ir supranta, kad padarė labai didelę klaidą“, – teigė advokatė Gitana Šimkutė.

Bylą tiriantiems pareigūnams karininkas teigė, kad nieko neprisimena.

Už padarytą pažeidimą kariui gresia laisvės atėmimas iki 10 metų.

Sėdo už vairo po kivirčo su mergina

Teisme taip pat pasirodė nepilnametė įtariamojo mergina, kuri dėl šoko sunkiai rinko žodžius.

Merginos mama pasakojo, kad duktė su draugu planavo Naujųjų metų šventę sutikti drauge, bet susipyko ir vyras išvažiavo švęsti su draugais.

Teigiama, kad karininkas anksčiau niekada nėra sėdęs neblaivus už vairo.

Įtariamasis ir nukentėjusi šeima pažinojo vienas kitą – visi gyvena tame pačiame kaime.

Anot policijos, vyras yra ne kartą baustas už Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Pražudė šeimą: tėvą, mamą ir sūnų

Tragiška avarija įvyko sausio 1-osios naktį, kurios metu žuvo šeima: tėtis, mama ir sūnus. Šeima atšventusi Naujuosius metus traukė namo, kai staiga susidūrė su neblaivaus karininko automobiliu.

Įvykis užfiksuotas apie 3 val. Marijampolėje, Šermukšnių g. Susidūrė priešpriešiais važiavę automobiliai „Audi A4“ ir „VW Golf“.

„Audi“ vairavo Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos Štabo ir aprūpinimo kuopos Remonto būrio vyresnysis eilinis (g. 1990 m.).

Vėliau buvo nustatyta, kad karininkas buvo neblaivus – jam nustatytas 1,26 prom. girtumas. Karininkas vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas.

„VW Golf“, kurį vairavo vyras (g. 1978 m.), važiavo šeima: du suaugę ir trys nepilnamečiai.

Neblaivaus vairuotojo sukeltame tragiškame eismo įvykyje žuvo trys žmonės, 40-metis automobilio vairuotojas, 38 metų keleivė ir nepilnametis keleivis, 16-metis paauglys.

Dar du nepilnamečiai keleiviai, mergaitė (g. 2002 m.) ir berniukas (g. 2007 m.), dėl įvairių sužalojimų paguldyti į ligoninę.

Po įvykio karininkas rastas laukuose

Automobilio „Audi A4“ vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino, tačiau buvo surastas laukuose ir pristatytas į ligoninę dėl sužalojimų, patirtų eismo įvykio metu.

Apie šiurpų įvykį vyras nepranešė Bendrajam pagalbos centrui. Eismo įvykį pastebėjo kelyje patruliavę policijos pareigūnai.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus