V. Putino limuzinas „Aurus“ – paviešinti faktai apie automobilį

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas į savo inauguraciją atvyko išskirtiniu, Rusijoje pagamintu limuzinu, pavadintu „Aurus“.

Šio automobilio užsakymą 2012 m. pateikė pats prezidentas.

Kuo ypatingas šis limuzinas? Pateikiame keletą skelbiamų faktų apie šį automobilį:

  • teigiama, jog V. Putino limuzinas yra pats ilgiausias prezidentinis automobilis pasaulyje;
  • limuzino ilgis – 6,84 m., plotis – 2 m., aukštis – 1,68 m.;
  • Variklis: benzininis 6,6 l V12, išvystantis 860 AG ir pasiekiantis 1000 Nm sukimo momentą;
  • automobilis varomas visais keturiais ratais;
  • greičių dėžė – automatinė, 9 laipsnių;
  • automobilis pilnai šarvuotas;
  • limuzino svoris – 6 tonos;
  • automobilį pagamino Rusijos kompanija „Nami“

Naująjį limuziną V. Putinas iškeitė į „Mercedes-Benz Pullman“, kuriuo važinėjo iki šiol. Skelbiama, kad naujasis Rusijos limuzinas niekuo nenusileidžia nei pastarajam „Mercedes“ limuzinui, nei „Rolls-Royce“, nei kitiems prabangiems, aukštų vadovų pamėgtiems, limuzinams.

Teigiama, kad limuzinas „Aurus“ yra tik vienas iš būsimos šeimos narių, neva planuojama taip pat gaminti sedanus, visureigius ir net minivenus.

Kitiems automobiliams neva sukurti mažesnio tūrio varikliai: benzininis 4,4 l V8 variklis išvystys 600 AG ir 880 Nm sukimo momentą. Taip pat neva sukurtas keturių cilindrų variklis.

Visi automobiliai bus parduodami tik Rusijos rinkoje.

Tik į gatves išvažiavus V. Putino limuzinui internautai greitai „atkapstė“, jog ant limuzino esantys valstybiniai numeriai anksčiau buvo uždėti ant senos, supuvusios „Volgos“.

Sprendžiant iš paviešintos nuotraukos „Volga“ jau kuris laikas nevažinėjo – stovi su nuleista galine padanga, be veidrodėlio bei visa aprūdijusiu.

Socialinėje erdvėje pasklidus nuotraukai internautai ėmė spėlioti, kas dar bendro tarp naujojo V. Putino limuzino „Aurus“ bei senos „Volgos“ – ar tikrai šiuos automobilius sieja tik valstybinis numeris? Juokaujama ir spėliojama, kas dar bendro tarp šių automobilių?

 

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus