„VAG Lithuanian Fan“ klubas atšventė sezono pabaigą

Spalio 6 dieną „VAG Lithuanian Fan“ klubas visus automanus sukvietė į savo veiklos sezono uždarymą, vykusį Anykščių Dainuvos slėnyje.

Renginys išsiskyrė veiklos gausa: remiami savo nuolatinių rėmėjų ,,Viada Lietuva“, ,,Melga“, ,,Lesta“ organizatoriai pirmąkart surengė duslintuvų rungtį, susilaukusio būrio savanorių, granatų mėtymo rungtį, kuri padėjo išsiaiškinti taikliausią sezono uždarymo dalyvį.

Pasireikšti leista ir merginoms: jos buvo pakviestos sudalyvauti automobilių dalių žinojimo varžybose.

Daugiausiai dėmesio susilaukė vieliko rungtis, kuriose savo jėgas išbandė poros: žaidėjų laukė trasa, kurią reikėjo apvažiuoti kuo greičiau.

Laimėtojams atiteko rėmėjų ,,Viada Lietuva“ įsteigti piniginiai prizai.

Akį traukė ir išskirtiniai showoff zonoje stovintys automobiliai. Čia renginio dalyviai galėjo balsuoti ir išrinkti geriausią „VAG Lithuanian Fan“ sezono uždarymo automobilį. Ši garbė atiteko Tomui.

Renginys sulaukė didelio būrio fanų ne tik iš VAG koncerno, bet ir kitų markių automobilių.

„Juk viską nugali draugystė. Džiaugiamės sulaukę ir dalyvių iš kaimyninės Latvijos ir dėkojame visiems už buvimą kartu“, – teigė renginio organizatoriai.

Nors sezonas ir uždarytas, „VAG Lithuanian Fan“ klubas tęsia savo veiklą.

Socialiniame tinkle „facebook“ tęsiasi konkursai, kurių šiemet dar bus ne vienas. Belieka tik visus pakviesti aktyviai juose dalyvauti ir išbandyti savo laimę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus