„VAG Lithuanian Fan“ paskelbė apie renginį išskirtinėje vietoje

Viena didžiausių automanų bendruomenių Lietuvoje – „VAG Lithuanian Fan“ šiais metais pradeda jau trečiąjį savo veiklos sezoną.

Aktyviai startavęs vasarį, su pirmuoju „VAGstop’u“ Panevėžyje, klubas oficialiai paskelbė, jog vyksta dideli pasiruošimo darbai, kurių rezultatą bus galima pamatyti gegužės 25 dieną – buvusioje kultūros sostinėje Naisiuose.

Vienas iš renginio organizatorių Egis Levedauskas atskleidžia, kad komandos organizuojamame „VAG Lithuanian Fan Event’19“ renginyje veiklos nestigs visiems renginio dalyviams.

„Ruošiamos įvairios rungtys, konkursai, loterijos, kurios leis išbandyti ne tik save, bet ir parodyti savo automobilį bei jo galimybes“, – vairuotojų portalui „autobanas.lt“ teigė Egis Levedauskas.

Organizatoriai taip pat laukia ir mažųjų fanų, kuriems puikius prizus paruošė dar gausesnis renginio rėmėjų būrys.

„Prie nuolatinių klubo rėmėjų: didžiausio degalinių tinklo „Viada Lietuva“, autochemijos gamintojo „Lesta“ bei servisų tinklo „Melga“ prisijungė nemenkas būrys kitų rėmėjų ir partnerių, kurių įsteigti prizai atiteks apsilankiusiems renginyje“, – atskleidė E. Levedauskas.

Renginį sudarys trys skirtingos automanų zonos:

♦ „Show off“ zona, kurioje laukiami atranką praėję, išpuoselėti automobiliai;

♦ „Parkingo“ zona, skirta atvykusiems svečiams;

♦ „Auto klubų“ zona, kurioje buriuosis giminingi ir draugiški klubai.

Registraciją į „Show off“ zoną rasite čia.

Organizatoriai neslepia džiaugsmo, kad renginys susilaukė didelio dėmesio iš kitų automanų klubų, panorusių užpildyti „Auto klubų“ zonos prieigas, taip pat laukiama svečių iš kaimyninės Latvijos.

Renginio organizatorius Egis Levedauskas pabrėžia, jog renginys visiškai nemokamas ir jame gali dalyvauti visi norintys.

„Tai puiki proga nušauti du zuikius vienu šūviu: apsilankyti „VAG Lithuanian Fan Event’19“ renginyje, bei pasigrožėti kultūros sostine – Naisiais“, – sakė E. Levedauskas.

„VAG Lithuanian Fan Event’19“ renginį rasite čia.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus