Vieni vykdė gerumo akciją, kiti – riaumojančių motociklininkų „medžioklę“

Kai Šiaulių policijos pareigūnai vykdė gerumo akciją ir nebaudžiant penktadienį motociklininkams ir kitiems eismo dalyviams leido pasitikrinti, ar jų plieniniai žirgai neviršija leistinos triukšmo ribos, kitoje Lietuvos dalyje – Šilutėje – vyko baikerių medžioklė, kurios metu motociklininkams skyrė baudas ir panaikino technines apžiūras (TA).

Šilutės mieste ir rajone važinėjo gausios policininkų pajėgos: pareigūnai patruliavo mišriu patruliavimo būdu, skiriamaisiais ženklais pažymėtomis ir nepažymėtomis tarnybinėmis transporto priemonėmis bei naujai gautais dviem tarnybiniais motociklais.

Į pagalbą taip pat pasitelkti UAB „Transkona“ Šilutės techninių apžiūrų stoties specialistai.

Policija: baikeriai gudravo

Penktadieninio reido metu pareigūnai Šilutėje nubaudė iš viso 9 motociklininkus.

Keturi pažeidimai nustatyti, kai mopedai ir motociklai viršijo leistiną triukšmo lygį. Šiems motociklininkams panaikintos techninės apžiūros bei surašyti protokolai. 

Anot pareigūnų, kai kurie baikeriai pasižymėjo išmone ir gudravo, išimdami specialius įtaisius garso slopinimui ir vežiodavosi juos bagažo skyriuje.

Tokiu būdu jų transporto priemonės skleisdavo didesnį triukšmą.

Tačiau pastebėję, kad vykdomas reidas dauguma stodavo aikštelėse ir prietaisus susidėdavo atgal.

Nepažymėtomis tarnybinėmis transporto priemonėmis patruliuojant buvo užfiksuoti 5 šiurkštūs pažeidimai, kai vairuotojai nekreipdami dėmesio į kelio ženklus lenkia transporto priemones kirsdami ištisinę liniją ar sankryžą.

Visiems surašyti protokolai pagal LR ANK 420 str. 1 d.

Šiauliečiams surengta gerumo akcija

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ primena, kad tą pačią dieną, penktadienį, Šiaulių policijos pareigūnai pasielgė priešingai – vykdė savotišką gerumo akciją, kurios metu motociklininkams leido savanoriškai pasitikrinti, ar jų motociklai neviršija numatytos triukšmo normos.

Jei triukšmo riba buvo viršijama – policija nebaudė vairuotojų, o leido susitvarkyti duslintuvus.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus