Vienu komisariatu ant ratų mažiau – sudaužytas naujas policijos automobilis

Panevėžio apskrities policija gegužės pradžioje gavusi 13 naujų specialiosios paskirties tarnybinių automobilių vieno jau neteko. Pranešama, kad nauju „Volkswagen Transporter“ automobiliu pareigūnai džiaugėsi vos savaitę laiko, kuomet automobilis pateko į eismo įvykį.

Socialiniame tinkle „facebook“ internautai pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuotas vežamas ant autovežio sudaužytas policijos tarnybinis automobilis.

Tokių automobilių pareigūnai laukė kuris laikas – specialiosios paskirties automobiliai vadinami mobilūs mini komisariatai.

Automobiliai yra labiau pritaikyti suteikti paslaugas greitai ir efektyviai: įrengta vieta, leidžianti pareigūnui įvykio vietoje apklausti nukentėjusius gyventojus ar asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos.

Juose taip pat įmontuota automatinė greičių dėžė, kuri padeda užtikrinti pareigūnų saugumą, dėmesį skiriant atsakingam manevravimui kelyje.

Tačiau panašu, kad dėmesio stokos visgi pritrūko. Gegužės 3 dieną Panevėžio apskrities policijai gavus 13 naujų tarnybinių automobilių, vienas iš jų gegužės 12 dieną pateko į eismo įvykį.

„Įvykis įvyko 2018-05-12 d. apie 20 val. kelyje Daugpilis – Rokiškis – Panevėžys.

Policijos pareigūnai vyko į iškvietimą su įjungtais garso ir šviesos signalais, lenkė automobilį VW GOLF, kuris pradėjo sukti į kairę ir automobiliai susidūrė.

Eismo įvykio metu nukentėjo VW GOLF vairuotojas ir pareigūnė (nevairavo). Įvykio aplinkybės tiriamos“, – vairuotojų portalą „autobanas.lt“ informavo Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Naujieji policijos automobiliai aprūpinti pagrindinėmis kasdieniam policijos darbui būtinomis priemonėmis: juose sukurtos darbo vietos 3-4 policijos pareigūnams, kurie nevažiuojant į komisariatą iš karto gali surašyti protokolą ar atlikti kitus būtinus veiksmus.

Automobiliuose įrengtos ir mini areštinės, kuriose galima laikinai laikyti iki dviejų pažeidėjų, taip pat įrengtos specialios nišos ginklams, neperšaunamoms liemenėms ar vadinamiesiems „ežiams“ (priverstinio automobilių stabdymo priemonėms) laikyti.

Visuose automobiliuose įrengti elektros lizdai, kondicionieriai, specialus apšvietimas, vaizdo kameros viduje ir išorėje.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus