Vilniaus kelininkai pateikė įrodymų, kad nesėdėjo rankų sudėję – dirbo nuo paryčių

Paryčiais sostinėje įsismarkavus šlapdribai gatvių paviršius pasidengė šlapiu sniego sluoksniu ir tai apsunkino eismo sąlygas vairuotojams.

„Grinda“ kelininkai užbėgo įvykiams už akių ir pateikė įrodymus, kad gatvių priežiūros technika – 48 druskų mišinių barstytuvai – visu pajėgumu dirba jau nuo 03:30.

Teigiama, kad sniegas valomas verstuvais, gatvės barstomos druskų mišiniais.

„Šiandien jau išbarstyta apie 500 t druskų ir apie 200 kub. m. smėlio ir druskų mišinio. Pirmiausia valomos pagrindinės miesto arterijos ir magistralinės gatvės, kuriomis vyksta intensyviausias tranzitinis ir viešojo transporto eismas, vėliau ir kitos, kvartalinės ir aptarnaujančios, gatvės.

Kelionės laiką planuokite su atsarga, laikykitės saugaus greičio ir didesnio nei įprasta atstumo iki kitų transporto priemonių, nedarykite staigių manevrų“, – praneša „Grindos“ kelininkai.

Apie sudėtingesnes gatvių atkarpas prašoma pranešti trumpuoju numeriu 1355.

Pateikė vaizdo medžiagą

Maža to, kelininkai pateikė nufilmuotą vaizdo medžiagą.

Rytas Vilniuje 2018 02 02

Filmuota šiandien ryte apie 8 val. Geležinio Vilko gatvėje. Nuo 3 val. 30 min., kai prasidėjo Vilniaus gatvių valymo darbai, iki maždaug 9 val. buvo:* išbarstyta apie 600 t druskos ir 300 kub. m. smėlio ir druskų mišinio,* dirbo apie 170 žmonių,* nuvažiuota apie 4 000 km,Gatves valome ir toliau! Pastebėjote apsnigtus ruožus, skambinkite tel. 1355. Primename, kad Vilniaus miesto savivaldybė yra patvirtinusi taisykles, pagal kurias sostinės gatvės, pasibaigus snygiui, privalo būti nuvalytos per 8 val. Gerto Jums kelio ;)#VilniausŽiema

Posted by Grinda on 2018 m. vasario 2 d.

Nuo 3 val. 30 min., kai prasidėjo Vilniaus gatvių valymo darbai, iki maždaug 9 val. buvo:

  • išbarstyta apie 600 t druskos ir 300 kub. m. smėlio ir druskų mišinio;
  • dirbo apie 170 žmonių;
  • nuvažiuota apie 4 000 km.

Kelininkai primena, kad Vilniaus miesto savivaldybė yra patvirtinusi taisykles, pagal kurias sostinės gatvės, pasibaigus snygiui, privalo būti nuvalytos per 8 val.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus