Vilnietė šaukiasi pagalbos: naktį persekiojo trys automobiliai – gal kas matė?

Socialiniame tinkle vilnietė šaukiasi pagalbos: teigiama, kad merginą persekiojo trys nepažįstami automobiliai, kurie bandė ją susistabdyti.

Policija praneša, kad apie aprašytą įvykį yra žinoma, tačiau daugiau detalių neatskleidžiama.

Įrašas socialiniame tinkle susilaukia daug dėmesio, o internautai juo pasidalino jau beveik 5 tūkst. kartų.

Vakar papuoliau į labai nemalonią situacija, Vilniuje apie 23:45 mane pradėjo sekti 3 automobiliai: Volvo, BMW ir Audi (vienas automobilis geltonais valstybiniais numeriais, galimai taksi).

Juos pastebėjau Antakalnyje važiuojant link Saulėtekio. Įtarimą sukėle tuomet kai pamačiau jog kelyje atliko tokius pat veiksmus kaip ir aš (suko į kiemus, rikiuodavos i tas pačias eismo juostas, važiavo lygiai tokiu pačiu greičiu).

Važiuojant link namu, per Antakalnį link Markučių jie mane apsupo, neleido jų aplenkti, automobilis kuris važiavo priekyje vis lėtino greitį, automobilis kuris važiavo iš galo junginėjo ilgąsias šviesas, avarinius, šoninis automobilis stūmė į priešingą eismo juostą.

Automobilyje kuris važiavo man iš šono vairuotojas veidą buvo užsidenges. Bėgdama nuo jų Zarasų g. paravažiavau raudona šviesaforo signalą (jie visi taip pat).

Sekė iki pat namų. Pamatę, kad prie namų mane pasitinka jie pasišalino.

Su policija susisiekta, tikrinamos miesto kameros.

Draugai prašau pasidalinkit postu, gal atsiras kas tuo metu važiavo tuo pačiu maršrutu (Antakalnis-Saulėtekis-Antakalnis-Markučiai) ir galbūt kažką užfiksavo su vaizdo registratorium.

Arba bent matė tokius pat įtartinus automobilius ir jų veiksmus“, – rašė mergina.

Ką nors mačiusius, ar turintiems informacijos – kreiptis į policijai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus