Visiems vairuotojams siūlo įvesti 0 promilių reikalavimą

Po tragiškai pasibaigusios girto vairuotojo avarijos, kurios metu žuvo jauna mergina, „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis tikina, kad nuomojamose transporto priemonėse reikalingi alkoblokai, o visiems vairuotojams privalu įvesti 0 promilių reikalavimą, skelbia portalas „lrt.lt“.

Po visuomenę sukrėtusios neblaivaus „CityBee“ vairuotojo avarijos, R. Karbauskis teigė, kad valdantieji neatsisako Vyriausybės programoje įrašytos iniciatyvos visiems vairuotojams taikyti 0 prom. alkoholio reikalavimą.

„Būtų aišku, kad, jei nulis, vadinasi, nulis. Visiškai akivaizdu, kad žmogaus mąstymas, jo paties galvojimas, ar jis pasiektų tą normą, ar ne, neturėtų prasmės. Dabar tikrai daug žmonių, kurie drįsta sėsti vairuoti, išgėrę, randa tokį paaiškinimą vieni kitiems ir sau pačiam, kad „aš nesu tiek išgėręs, kad viršyčiau tas promiles“. Dažnu atveju tie žmonės yra teisūs, jie tikrai galvoja, kad jie neviršija, bet faktai rodo, kad yra kitaip“, – komentavo R. Karbauskis.

Pašnekovas vylėsi, kad šios kadencijos Seime, nepaisant aršios opozicijos, nulio promilių įstatymas sulauktų paramos ir būtų priimtas.

„Šitame Seime tikrai turėtų pavykti, nes tikrai būtų ir opozicijoje tokių žmonių, kurie palaikytų. Aš manau, kad Lenkų rinkimų akcija palaikytų savo dauguma, galbūt vienas ar kitas iš mūsų partnerių prisijungtų, bet mums balsų užtektų“, – aiškino R. Karbauskis.

Balandžio 22 d., apie 4.15 val., Vilniuje, Pilaitės pr.–Laisvės pr. sankryžoje, automobilis „VW Golf“, vairuojamas neblaivaus (1,51 prom.) 54 m. vyro, atsitrenkė į prieš šviesoforą sustojusį taksi automobilį „Toyota Prius“, vairuojamą 50 m. vairuotojo ir kliudė šalia sustojusį automobilį „BMW 530“, vairuojamą 18 m. merginos.

Eismo įvykio metu žuvo automobilyje „Toyota“ važiavusi 26 m. keleivė. Įvykio metu buvo sužalotas „Toyota“ vairuotojas, kurias gydomas ambulatoriškai ir 28 m. keleivis, kuris dėl kaklo slankstelio lūžimo paguldytas į ligoninę. Įvykį sukėlęs neblaivus “VW Golf” vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus