Vyriška televizijos laida debiutuos „Moterų ralyje“

Nors LNK laidą „Ne vienas kelyje“ kuria vyriška komanda, jos ekipa artėjantį šeštadienį startuos „Moterų ralyje“. Ekipaže bus tikrai ne vyrai.

Moterų ralis“ yra pats gausiausias ralis Lietuvoje, dalyvių skaičiumi lenkiantis bet kurias kitas automobilių sporto varžybas. Ilgai stebėjomės jo populiarumu ir nutarėme nufilmuoti. O norint įdomiai nufilmuoti, reikia tai daryti iš vidaus, dalyvių akimis.

Kadangi mes, vyrai, dalyvauti negalime, surinkome smagų moterišką ekipažą, kuris ne tik lenktyniaus, bet ir filmuos. Žinoma, merginos – ne bet kokios. Jos visos benzingalvės, turi lenktynių patirties ir, tikimės, į finišą atvažiuos pirmos.

Juk jų globėjas – labai garsus ralio meistras Vytautas Švedas, parūpinęs joms naujutėlį, dar Lietuvoje nematytą automobilį „Seat Arona“, – apie būsimas varžybas pasakoja LNK laidos „Ne vienas kelyje“ prodiuseris V. Valiukevičius.

Seat“. Ne vienas kelyje“ ekipos merginos dievina greitį, tikslumą ir naujus iššūkius. Ernesta Globytė – plento žiedo lenktynininkė, ralio šturmanė, daugelio lenktynių prizininkė. Lina Leonavičiūtė yra viena geriausių automobilių slalomo lenktynininkių Lietuvoje, jojimo trenerė.

Egidijaus Babelio nuotr.

Jos kolegė Eglė Bendikaitė – taip pat jojikė. Lina Jomantienė savo gyvenimą glaudžiai susiejusi su technika: automobiliais ir motociklais. Šį kartą ji eis ir laidos reporterės pareigas.

Jau trečią kartą Ernesta dalyvauja „Moterų ralyje“, kuris, jos nuomone, visų pirma yra pramoginis renginys, todėl tikisi su komandos draugėmis gerai praleisti laiką, neprarasti puikios nuotaikos, kartu, žinoma, siekti geriausio rezultato ir kuo aukštesnės vietos.

Kadangi pati yra lenktynininkė, be galo mėgsta greitį. Įdomu, kas gi ją verčia dalyvauti moterų varžybose, kuriose viršyti greitį šiukštu negalima? Ernesta mano, kad renginio prasmė ir koncepcija yra, be abejonių, visai kitokia nei lenktynėse, kuriose ji dalyvauja.

Egidijaus Babelio nuotr.

Tačiau jai priimtina, kad taisyklės čia galioja kitokios, todėl jei tik nesidubliuoja su jos varžybų grafiku, ji mielai sutinka jau treti metai iš eilės prisijungti prie „Moterų ralio“ merginų.

Visoms merginoms ir moterims, kasdien sėdinčioms prie automobilio vairo, ji linki susikaupimo ir atidumo. „Lūpas galima pasidažyti ir namie“, – šmaikštauja Ernesta.

Lina Leonavičiūtė komandoje bus atsakinga už vairavimą bei slalomo rungtis. Ji teigia, kad, esant tokiam dalyvių skaičiui, bus sunku išvengti netvarkos, kurios ji nepakenčia, todėl mano, kad sunkiausia bus išlaikyti ramybę ir susikaupimą. Taigi teks tiesiog apsišarvuoti kantrybe.

Egidijaus Babelio nuotr.

Jos gyvenime meilė automobiliams užgimė tėčio Dainiaus Leonavičiaus dėka. Dar vaikystėje vis prašydavo jo „papaišyti saulutes“, tai būdavo smagiausia pramoga. Vėliau ir pati išmoko gerai valdyti automobilį, toliau – treniruotės ir varžybos.

Lina dalyvavo ne vienose slalomo varžybose, ne kartą džiaugėsi podiumu. „Moterų raliui“ ruošiasi studijuodama ankstesnių metų ralio knygas, kad galėtų numatyti, ko tikėtis šiemet. Lina „Moterų ralyje“ dalyvaus pirmą kartą, jos tikslas – nedaryti vairavimo klaidų ir, be abejonės, užimti pirmąją vietą.

Egidijaus Babelio nuotr.

Eglė Bendikaitė dirba nekilnojamo turto srityje, jos hobis – jodinėjimas. „Moterų ralyje“ ji jau ne pirmą kartą, ruošiasi jam bėgiodama krosą, nes mano, kad fizinio pasiruošimo taip pat gali prireikti užduotims atlikti.

Lina Jomantienė, daug metų dirbusi automobilių remonto ir priežiūros srityje, motociklų entuziastė, šiuo metu augina sūnų. „Moterų ralis“ jai – azartiška pramoga, nauja patirtis ir gerai praleistas laikas. Ralyje Lina dalyvauja pirmą kartą ir tikisi laimėti pirmąją vietą.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus